Tuş Değişimi

Tam ekranlı cihazların yükselişi nedeniyle, cihazın ön tarafında ana ekran düğmelerine sahip cihazlar artık oldukça eski hale geliyor. Ancak bu, ana düğmelere sahip mevcut cihazların arızalanmaya karşı olduğu anlamına gelmez.

AppleTech olarak, herhangi bir cihazdaki hatalı olan ana düğmeyi teşhis edebilir ve onarabiliriz. Çoğu durumda, düğmenin arkası ana karttan ayrılabilir. Orijinal olmayan pil değişimleri de bazı cihazlarda ana düğmenin çalışmamasına neden olabilir.

Arızalı bir ana ekran düğmesi sorunu yaşıyorsanız ve pili değiştirdiyseniz, pili indirimli olarak orijinal bir parça ile değiştirebiliriz. Bu durumda lütfen iletişime geçin.

Kaliteli Ürünler ve Garantili Hizmetimiz

Cihazlarınız yapılırken orijinal parçalar kullanıyoruz. Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Herhangi bir aksi durumda yaptığımız cihazlara her türlü garanti hizmetimizi sunmaktayız.

Uzman Ekibimiz ile Hızlı Onarım

AppleTech tüm Apple cihazlarınıza ekibimi ile uzman dokunuşlar sunar. Profosyonel ekibimiz ile birlikte cihazınız en hızlı şekilde tamir ediliyor ve elinize ulaştırıyoruz. Ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeden arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.

Çoğu onarım 24-48 saat içinde gerçekleştirilir. Ancak bir komplikasyon varsa veya ek parça gerekiyorsa biraz daha uzun sürebilir.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta içi 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır.

Cihazınızı tamir edemezsek, seçeneklerinizi görüşmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Galeri