Su Hasarı Onarımı

Bazen istenmedik şekillerden dolayı cihazlarımız su ile temas edebilir. Peki su hasarı olan cihazlarımızın onarımı için ne yapmalıyız?

Su hasarı cihazlar için oldukça tehlikeli bir sorun olabilir. Hatta bazen cihazın kullanılmaz hale gelmesini sağlayabilir. AppleTech Bilişim olarak su hasarları için de çözüm yolları sağlamaktayız.

Su ile temas eden cihazınızı onarmak için bizimle iletişime geçin.

Kaliteli Ürünler ve Garantili Hizmetimiz

Cihazlarınız yapılırken orijinal parçalar kullanıyoruz. Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Herhangi bir aksi durumda yaptığımız cihazlara her türlü garanti hizmetimizi sunmaktayız.

Uzman Ekibimiz ile Hızlı Onarım

AppleTech tüm Apple cihazlarınıza ekibimi ile uzman dokunuşlar sunar. Profosyonel ekibimiz ile birlikte cihazınız en hızlı şekilde tamir ediliyor ve elinize ulaştırıyoruz. Ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeden arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.

Çoğu onarım 24-48 saat içinde gerçekleştirilir. Ancak bir komplikasyon varsa veya ek parça gerekiyorsa biraz daha uzun sürebilir.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta içi 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır.

Cihazınızı tamir edemezsek, seçeneklerinizi görüşmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Galeri