Pil Değişimi

3/4 yıldan daha eski mobil cihazlarla ilgili en yaygın sorunlar bataryadır. Doğal olarak piller zamanla azalır ve bu, cep telefonunuzun performansını büyük ölçüde etkiler.

Lityum iyonun tehlikeli yapısı nedeniyle arızalı bir pili asla onarmayız. Cihazın uzun ömürlü olmasını sağlamak ve en yüksek performansına geri döndürebilmek için pili tamamen fabrika değişimiyle değiştiriyoruz.

Pil değiştirme hizmetimiz en hızlı dönüşü sunar, cihazınızı onarabilir ve ertesi gün size ücretsiz olarak iade edebiliriz!

Kaliteli Ürünler ve Garantili Hizmetimiz

Cihazlarınız yapılırken orijinal parçalar kullanıyoruz. Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Herhangi bir aksi durumda yaptığımız cihazlara her türlü garanti hizmetimizi sunmaktayız.

Uzman Ekibimiz ile Hızlı Onarım

AppleTech tüm Apple cihazlarınıza ekibimi ile uzman dokunuşlar sunar. Profosyonel ekibimiz ile birlikte cihazınız en hızlı şekilde tamir ediliyor ve elinize ulaştırıyoruz. Ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeden arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.

Çoğu onarım 24-48 saat içinde gerçekleştirilir. Ancak bir komplikasyon varsa veya ek parça gerekiyorsa biraz daha uzun sürebilir.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta içi 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır.

Cihazınızı tamir edemezsek, seçeneklerinizi görüşmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Galeri