Kamera Tamiri

Cihazınızın kamerası çalışmayı durdurdu mu? Yoksa fotoğraf çekerken grenli mi olmaya başladı?

AppleTech, cihazınızın kamerasını tamamen çalışır duruma getirmek için değiştirir. Zamanla kamera kir oluşumuna duyarlı hale gelebilir veya lens üzerindeki küçük koruyucu kılıf kırılabilir ve hassas kamerayı açıkta bırakabilir.

Çoğu zaman, kamera kaliteyi kaybetmişse mobil cihazınızı yükseltmenize veya değiştirmenize gerek yoktur! Cihazların % 90’ında cam kasayı çıkarıp değiştirebilir ve iç kısımları temizleyebiliriz, diğer % 10’unda ise sadece kamera modülünü değiştiririz

Kaliteli Ürünler ve Garantili Hizmetimiz

Cihazlarınız yapılırken orijinal parçalar kullanıyoruz. Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Herhangi bir aksi durumda yaptığımız cihazlara her türlü garanti hizmetimizi sunmaktayız.

Uzman Ekibimiz ile Hızlı Onarım

AppleTech tüm Apple cihazlarınıza ekibimi ile uzman dokunuşlar sunar. Profosyonel ekibimiz ile birlikte cihazınız en hızlı şekilde tamir ediliyor ve elinize ulaştırıyoruz. Ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeden arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.

Çoğu onarım 24-48 saat içinde gerçekleştirilir. Ancak bir komplikasyon varsa veya ek parça gerekiyorsa biraz daha uzun sürebilir.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta içi 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır.

Cihazınızı tamir edemezsek, seçeneklerinizi görüşmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Galeri