Ekran Onarımı

Günümüzde telefonların büyük çoğunluğu, dış yüzeyinde koruma camı kullanıyor. Telefonlarda kullanılan bu cam çok sert olmasına rağmen, telefon bir zemine düştüğünde bile ekranı kırılmaya çok eğilimlidir.

Biz AppleTech olarak telefonun panelindeki tüm kırık camı çıkartıp, fabrika versiyonunun birebir aynısını kullanıyoruz. Böylece tıpkı fabrikadan ilk çıktığındaki gibi gözükmesini sağlıyoruz. Ayrıca orijinal parçalar kullanıyoruz ki telefonunuz tıpkı yeni alınmış hali gibi kullanılabilsin.

Çoğu ekran tamiri kullanılmış parçalarla yapılıyor. Kısa vadede sorununuzu çözebilir fakat çoğu zaman dokunmatik ekranda temassızlık gibi sorunlar yaşayacaksınız. Günümüzde çoğu tamir edilmiş akıllı telefon, orijinal bir parça ile yapılıp yapılmadığını, idrak edip kendini orijinal parça yerleştirilene kadar devre dışı bırakabiliyor. AppleTech’de tüm tamirlerimiz orijinal parçadan oluşup 12 aylık garanti sunar.

Kaliteli Ürünler ve Garantili Hizmetimiz

Cihazlarınız yapılırken orijinal parçalar kullanıyoruz. Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Herhangi bir aksi durumda yaptığımız cihazlara her türlü garanti hizmetimizi sunmaktayız.

Uzman Ekibimiz ile Hızlı Onarım

AppleTech tüm Apple cihazlarınıza ekibimi ile uzman dokunuşlar sunar. Profosyonel ekibimiz ile birlikte cihazınız en hızlı şekilde tamir ediliyor ve elinize ulaştırıyoruz. Ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeden arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.
Çoğu onarım 24-48 saat içinde gerçekleştirilir. Ancak bir komplikasyon varsa veya ek parça gerekiyorsa biraz daha uzun sürebilir.
Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta içi 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır.

Cihazınızı tamir edemezsek, seçeneklerinizi görüşmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Galeri